Gayrimenkul Değerleme

Sektörel Gayrimenkul Değerleme çözümleri için doğru adrestesiniz.

Destek alın

Gayrimenkul Değerleme

Gayrimenkul Değerleme

Değişen ve gelişen sektörün gereklerinden biri olarak hızlı ve doğru değerleme artık güvenilir algoritmalar ile yapılmaktadır. Doğru verinin doğru ellerde işlenmesi ile oluşturulan otomatik gayrimenkul değerleme raporları sektörün bir gerçeğidir. Bu noktada biz ulaşılabilir verileri emlak sektörü ile buluşturarak kullanıcılarımıza hızlı ve doğru raporları üretmeleri için gereken araçları sunuyoruz. Ücretli ve ücretsiz bir çok araç ile hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar ve Yanıtları

Otomatik Gayrimenkul Değerleme Nasıl Yapılır?

Sistemimizde tanımlı geçmiş 10 yıla kadar dayanan veriler ve sektör uzmanlarının görüş birlikleriyle verilerin işlenmesi sonucu ortaya bir gayrimenkul değerleme raporu çıkmaktadır.

Otomatik Gayrimenkul Değerleme Güvenli mi?

Evet, söz konusu veriler geçmiş 10 yılı kapsar ve günümüzün tüm kriterlerini de göz önüne alarak insan hatasından arındırılmış şekilde size doğru ve hızlı raporlar sunar.

Otomatik Gayrimenkul Değerleme Kimler İçindir?

Emlak ofisleri, profesyonel yatırım portföy yöneticileri, bireysel profesyonel yatırımcılar ve emlak sektöründe yazılım projesi geliştirmek isteyenler için otomatik gayrimenkul değerleme ve veri üretme hizmetlerimiz paketler halinde sunulmaktadır.

Endeksper , emlak profesyonelleri içindir.